Působíme v Praze, Ostravě a blízkém okolí. Jádro našeho týmu je tvořeno právníky, které to vždy táhlo k nemovitostem. Realitním makléřem je Mgr. Hana Kalenská, která vystudovala právnickou fakultu, pohybovala se v advokacii a působila jako firemní právnička v několika nadnárodních korporacích, kde získávala zkušenosti i s právem nemovitostí. Kromě toho, že se nemovitostem věnovala z pohledu právníka, byla v minulosti činná i jako realitní makléř, k čemuž se nyní opět vrací.

S realitní kanceláří úzce spolupracují advokáti JUDr. Matěj Brož a JUDr. Michal Kalenský, kteří se při své praxi specializují na právo nemovitostí, včetně práva stavebního a developerských projektů. Dbají na to, aby veškeré obchody proběhly hladce a byla chráněna práva našich klientů. Vzhledem k našim znalostem a zkušenostem klademe velký důraz na právní stránku věci. Naším cílem je postupovat správně a bezpečně.

Náš tým dále zahrnuje profesionální fotografy, kameramany a specialisty na home staging, kteří pomohou s vizuální stránkou. S financováním nemovitostí pomůže náš spolupracující finanční poradce a se stavebně-technickými otázkami a oceněním nemovitostí pak naši znalci.

Mgr. Hana Kalenská
realitní makléřka

JUDr. Matěj Brož
advokát

JUDr. Michal Kalenský
advokát, společník K2 Legal

Mohlo by se vám hodit